» KURUMSAL

KURUMSAL

Hakkımızda

İnşaat sektörlerde çalışanlarımızın, tüm iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin takdiri ve güvenini kazanmış olmanın verdiği sorumluluk bilinci ile geleceğe yol alıyoruz.
Zeki Çolakoğlu İnşaatın hayata geçirdiği projeler, hem şirketin Kurumsal Sosyal Sorumluluk yaklaşımıyla örtüşmekte, hem de ona yeni değerler katmaktadırlar.
Zeki Çolakoğlu İnşaat , çalışanları ve yaşattığı değerleri ile bir bütündür. Zeki Çolakoğlu İnşaatın en başta gelen sorumluluğu, vizyon ve misyonuna uygun hareket ederek tüm paydaşları için değer üretmek, davranış ve ilkeleriyle saygın ve örnek bir kurumsal kültür oluşturmaktır.

Başarma azmi, dürüstlük ve şeffaflık, müşteri memnuniyeti, küreselleşme ve topluma katkı sağlamak amaçlanmaktadır.
Kurumsal saygınlığını müşteri memnuniyeti ve güveniyle kökleştiren firmamız, yılların tecrübe ve bilgi birikimini sürekli yeni teknolojilerle destekleyerek yarınların gereksinimlerine bugünden cevap vermek amacındadır.
Köklü geçmişimizden aldığımız güç ile, yenilikçi ve sürdürülebilir temeller üzerine kurduğumuz çalışma anlayışını koruyarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Misyon

Zeki Çolakoğlu İnşaat , toplumda öne çıkan gayrimenkul ihtiyaçlarını, doğru projelerle, kurum ve toplum açısından kârlı yatırımlara dönüştürmeyi, yatırıma uygun bir arazi üzerinde en iyi kullanım modelini geliştirip, en ileri inşaat teknolojilerini kullanarak eksiksiz proje yönetimi ile estetik ve fonksiyonel açıdan iz bırakacak gayrimenkul projelerini oluşturmayı misyon edinmiştir.

Vizyon

Zeki Çolakoğlu İnşaat; 34 yıl içersinde gayrimenkul sektöründe yer almayı vizyon olarak benimsemiştir. Vizyonumuzu ve misyonumuzu gerçekleştirebilmek amacıyla aşağıdaki ilkeleri politikamız olarak benimsedik

mecidiyeköy evden eve

sancaktepe nakliyat

bakırköy evden eve

şehirler arası evden eve nakliye

kadıköy evden eve

sarıyer evden eve nakliyat şişli evden eve pendik evden eve avcılar evden eve nakliye

bağcılar evden eve